פסיכולוגיה הפוכה: למה לרוב האוכלוסייה יש ביטוח רכב אך אין ביטוח חיים? - Keynes - קיינס פורטל הביטוחים המוביל | המפתח שלך לעולם הביטוח

פסיכולוגיה הפוכה: למה לרוב האוכלוסייה יש ביטוח רכב אך אין ביטוח חיים?

ביטוח

ביטוח חיים: כך  תחסכו לבני המשפחה עוגמת נפש כלכלית

ביטוח רכב נחשב לאחד הביטוחים הנפוצים ביותר בישראל, וזאת לאור המחשבה (הטבעית) כי בכביש שום דבר אינו בטוח והסיכוי לתאונה הוא גבוה במיוחד. נוסף לסיכון בדרכים, עלויות אחזקה של רכב הן גבוהות למדי ויכולות להגיע לאלפי שקלים, ועל כן רבים מהנהגים מבצעים רכישה של ביטוח רכב מתוך מטרה להגן על הכספים אותם השקיעו בעבור רכישת הרכב או במקרה של תאונה. אולם, רבים מאותם נהגים ואולי גם אתם נוטים שלא לחשוב על יום סגריר ודרמטי הרבה יותר – יום שבו לא תוכלו לדאוג יותר לבני המשפחה, בעקבות פציעה פתאומית וחמורה כמו גם אירוע מוות. למעשה, היכולת שלכם לדאוג לעתיד של בני המשפחה ובכך למנוע מהם עוגמת נפש הוא חיוני בכל הקשור להיבטי הביטוח המשלים וזאת לאור העובדה כי מדובר בפוליסה בעלת חשיבות שאינה פחותה מביטוח רכב, אלא אפילו חשובה יותר.

מדוע חשוב לבנות תיק ביטוח עם היבט של פוליסת ביטוח חיים?

זה לא סוד שהצרכן במדינת ישראל הפך לחכם הרבה יותר, ועל כן רבים מבצעים השוואת מחירים בין חברות הביטוח מתוך מטרה לרכוש את ביטוח הרכב הזול אך גם המקיף ביותר. אולם, המחשבה כי אירוע דרמטי כמו פציעה או מוות עלול להתרחש בגילאים צעירים משתק וגורם לציבור המבוטחים לחשוב כי נדרש לדאוג רק לסיכונים שמתרחשים בכבישים, ולא למשל לסיכון של פציעה דרמתית שתוביל בסופו של דבר למצב סיעודי ואף למוות. המחשבה הזו משתקת ומפחידה אך היא גם זו שצריכה להניע אתכם כצרכנים חכמים שמבצעים השוואה לבנות תיק ביטוח שגם לוקח בחשבון מצבי קיצון כמו תאונה עם הרכב לצד תאונות שעלולות להתרחש ובהתאם לכך לזכות את הקרובים שלכם בקצבה. דאגה לעתיד צריכה להנחות אתכם בכל הקשור לבניית תיק ביטוח אידיאלי בעבורכם אך גם כזה שלוקח בחשבון גם את הקרובים התלויים בכם כלכלית.

החדשות הטובות הן שכיום ניתן לבצע את התהליך של רכישת ביטוח חיים כמו גם ביטוח חיים בתנאים אטרקטיביים, כל זאת באמצעות יצירת קשר עם סוכן ביטוח מנוסה אשר ידע לבחון את הצרכים הפיננסים שלכם לצד הוזלה בעלויות, לטובת אספקט כלכלי שישתלם לכם ולבני המשפחה גם בכל הקשור לרכב אבל גם בכל הקשור לביטוח החיים.

לבדיקה והשוואה של התיק הביטוחי בין חברות הביטוח המובילות השאירו פרטים ונציג מקצועי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל המלצה או חוות דעת בכל הנוגע לכדאיות מוצר או חברה ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי מכל סוג שהוא בתחום כזה או אחר

דילוג לתוכן