כיצד להתאים את תיק הביטוח לצרכים שלכם ולהפוך אותו לרשת ביטחון? - Keynes - קיינס פורטל הביטוחים המוביל | המפתח שלך לעולם הביטוח

כיצד להתאים את תיק הביטוח לצרכים שלכם ולהפוך אותו לרשת ביטחון?

ביטוח

תיק ביטוח: רשת הביטחון שלכם

תיק הביטוח בו אתם מחזיקים הוא רשת הביטחון שלכם מפני מגוון רחב של סיטואציות ומצבים אשר בגינם תידרשו להפעיל את פוליסת הביטוח. עם זאת, סקרים שנערכו בשנים האחרונות העלו תמונת מצב מדאיגה לגבי היכולת של כל אחד ואחת מאיתנו לעשות סדר בביטוחים – וליצור מערך איכותי של רשת ביטחון מבחינה היבטי ביטוח. במקום להתנהל בצורה של תפזורת, ניתן להתחיל מחדש דרך קבלת שירות של התאמת תיק ביטוח ללא עלות, כחלק מהבנה כי תיק התואם את צרכי הביטוח הוא תיק שמשקף בצורה מלאה את המצבים העתידיים בהיבטים שונים בחיים – החל מבריאות ועד עבודה.

שירות התאמת תיק הביטוח: כך תוכלו ליצור סדר

היכולת שלכם לבחון בזמן אמת את תיקי הביטוח אשר נמצאים ברשותכם היא מוגבלת למדי, וזאת בשל העובדה כי רבים אינם מודעים לעובדה כי התיק הביטוחי הקיים אינו מכסה מפני תרחישי סיכון או רלוונטי לסגנון החיים. למעשה, שירות של התאמת תיק הביטוח הינו שירות חיוני לכל מבוטח, וזאת בשל היכולת לבצע בירור צרכים מעמיק וכן בדיקה וניתוח של תיק הביטוח הקיים, לטובת ביטול של כיסויים מיותרים עליהם אתם משלמים לצד ביטול כפל ביטוחי. זאת ועוד, מדובר בשירות שדרכו תוכלו להרחיב את הכיסויים הנחוצים לכם, כל זאת מתוך מטרה ליצור בסופו של דבר סדר וארגון שדרכו ניתן לקבל תמונה ברורה לגבי הכיסויים הביטוחים שלכם.

לסיכום, התאמת תיק הביטוח לצרכים המשתנים מהווה את הדרך הנכונה והטובה ביותר להתאים את כל רבדי הביטוח הקיימים לכם, ולא הפוך. למעשה, בבניית תיק נדרש לקחת בחשבון את הצרכים המשפחתיים והאישיים. כעת, השירות מתאפשר באמצעות הצוות המקצועי שלנו –  כחלק מהמטרה לספק בעבורכם שירות מיטבי, המתייחס לאלמנטים של התיק הביטוחי הקיים: החל ממספר הפוליסות ועד לתשלומים אותם אתם נדרשים לשלם באופן קבוע. באמצעות תיאום פגישה מול הצוות המקצועי תוכלו לקבל פלט הממפה את כל הכיסויים הקיימים, ובהתאם לכך לקבל החלטות מושכלות בנוגע להיבטי הביטוח. המטרה שלכם ושלנו היא להבטיח כי הכיסוי אותו אתם מקבלים במגוון תחומים כמו בריאות, סיעוד חיים ועוד מותאם לצרכים אך גם מכסה אתכם מכל הכיוונים.

לבדיקה והשוואה של התיק הביטוחי בין חברות הביטוח המובילות השאירו פרטים ונציג מקצועי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל המלצה או חוות דעת בכל הנוגע לכדאיות מוצר או חברה ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי מכל סוג שהוא בתחום כזה או אחר

דילוג לתוכן