מה כולל ביטוח פלטינום בשונה מביטוח רגיל? - Keynes - קיינס פורטל הביטוחים המוביל | המפתח שלך לעולם הביטוח

מה כולל ביטוח פלטינום בשונה מביטוח רגיל?

ביטוח

ביטוח פלטינום: כל מה שרציתם לדעת

בשנים האחרונות ענף הביטוח עובר שינויים מרחיקי לכת שנועדו לספק למבוטחים מעטפת בהתאמה אישית, כחלק מהבנה כי הכיסוי הרגיל והבסיסי אינו מספק את המעטפת הנכונה מחינת היבטי ביטוח. חשוב להבין כי ביטוח "רגיל" הוא כיסוי בסיסי למדי אותו כל אזרח זכאי לקבל במסגרת קופות החולים. אין מדובר בבחירה חופשית אלא אוטומטית הניתנת לכל אזרח, בהתאם לחוק הביטוח הממלכתי. את הביטוח מספקות ארבע קופות החולים – מכבי, לאומית כללית ומאוחדת. במסגרת הביטוח הרגיל מחויבות קופות החולים לספק שירותי בריאות כמו עלויות אשפוז, בדיקות מעבדה, קבלת ציוד רפואי ועוד. לפני כעשור הבינו קופות החולים כי הכיסוי הממשלתי הממומן ע"י כספי המיסים וכן תקציב משרד הבריאות אינו מספק את המעטפת המלאה לציבור המבוטחים ועל כן החלו להציע ביטוח בתשלום נוסף במגוון מסלולים כאשר היוקרתי ביותר הוא מסלול פלטינום. הוצאות הציבור בעבור ביטוח קפצו בעשרות אחוזים, לא מעט בשל אלמנטים ייחודים הקיימים במסגרת המסלול ואשר כוללים בין היתר: אופטיקה לילדים, טיפולי שיניים מתקדמים, סל הריון מורחב, בדיקות ואבחונים לצד השתתפות בניתוחים פלסטיים וכן טיפולי התפתחות לילדים.

עלויות ביטוח פלטינום

לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה של פלטינום, חשוב לדעת כי רוב קופות החולים מתנות את המעבר ברכישה מוקדמת של מסלול זהב. העלויות של מסלול פלטינום משתנה בהתאם לגיל, כאשר ככל שעולים בגיל כך העלות גבוהה יותר ולכן צריך לקחת בחשבון כי עלויות דמי הביטוח הזה יקרות פי כמה מאשר הכיסוי הבסיסי. עם זאת, מדובר במסלול שלא פעם עשוי לגרום למפח נפש בעקבות אי מתן כיסוי ביטוחי בעבור מקרים רפואיים דחופים, ועל כן חשוב לבצע השוואה כמו גם לבחון את הכיסוי אותן מציעות חברות הביטוח הגדולות בישראל. החברות הללו עברו שינויים משמעותיים לא מעט בזכות רפורמות שונות שהובילו בסופו של דבר ליצירה של מתן רשת ביטחון שדרכה תוכלו להיות בטוחים כי הכספים אותם אתם משקיעים לטובת הבריאות שלכם ושל בני המשפחה ימנע מצב של תלות במערכת הבריאות הציבורית שכידוע נמצאת בקשיים משמעותיים בעקבות עומסים ומחסור בתקציבים.

לסיכום, ביטוח פלטינום הוא ביטוח המאפשר לכם ליצור מעטפת רחבה וספציפית בעבור מגוון מצבים רפואיים. עם זאת, כל החלטה לגבי רכישה של ביטוח כזה לצד ביטוח פרטי צריך להתבצע בליווי מקצועי מצד סוכן ביטוח בעל ניסיון, כחלק מהבנה כי הבנת הצרכים בהתאם לפרופיל הרפואי וכן השוואה לטובת חיסכון משמעותי בעלויות של דמי הביטוח.

לבדיקה והשוואה של התיק הביטוחי בין חברות הביטוח המובילות השאירו פרטים ונציג מקצועי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל המלצה או חוות דעת בכל הנוגע לכדאיות מוצר או חברה ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי מכל סוג שהוא בתחום כזה או אחר

דילוג לתוכן