השוואת ביטוח - השוואה בין פוליסות ביטוח - התנהלות נכונה | Keynes

השוואה בין פוליסות ביטוח – חלק בלתי נפרד מהתנהלות פיננסית נכונה

פוליסת ביטוח - השוואת ביטוח

עלויות הביטוח: מעמסה כלכלית משמעותית על משק הבית

זה לא סוד שיוקר המחייה במדינת ישראל נחשב לבין הגבוהים בעולם. למעשה, אחת העלויות הגבוהות ביותר לכל משק בית הן כמובן עלויות הביטוח. מדובר בפוליסות שכל אזרח במדינת ישראל רוכש מתוך מטרה להבטיח כי בעת הצורך, ניתן יהיה להפעיל את חברת הביטוח ולקבל פיצוי. אולם, מאחר ורבים אינם מודעים לעובדה כי הם מחזיקים בכפל ביטוחי, נוצר מצב שבו עלויות הביטוח גבוהות ולעיתים אינן מכסות באופן מלא.

על כן, התנהלות פיננסית נבונה צריכה לקחת בחשבון גם את היבטי הביטוח וזאת מתוך מטרה להפחית את העלויות כמו גם לבטל את הכפל. כיצד תעשו זאת? ובכן, באמצעות צוות מקצועי ומיומן אשר מתמחה בבדיקה והשוואה בין פוליסות ביטוח שונות תוכלו גם אתם להצטרף לעידן חדש שבמסגרתו הכוח עובר לידיים שלכם – לטובת הפחתת עלויות כמו גם יצירה של תמהיל ביטוח מותאם אישית, בהתאם לצרכים, הרקע הרפואי וכן הפרופיל האישי שלכם כמבוטחים.

קראו בהרחבה על ביטוח חיים / ביטוח בריאות

אז איך השוואה בין פוליסות ביטוח יכולה לחסוך לכם?

היכולת שלכם לפנות לאנשי מקצוע לטובת יצירה של נתיב חיסכון היא יכולת אמיתית וחסרת תקדים. במקום לבזבז זמן ומאמץ באיתור של כפל ביטוח כמו גם התמודדות לא פשוטה עם הבירוקרטיה של הענף, תוכלו כמבוטחים ליצור לעצמכם הזדמנויות חדשות בדמות בדיקה מעמיקה של הפוליסות בהן אתם מחזיקים לצד בחינת העלויות השוטפות.

כל זאת מתוך מטרה להפחית את הפוליסה החודשית אותה אתם משלמים ובחישוב שנתי – להוביל לחיסכון אדיר בעלויות כמו גם בנייה של תיק ביטוח בהתאמה אישית, כל זאת בליווי אישי המתבצע לכל אורך הדרך ועם שימת דגש על מתן מענה המתבצע לכל אורך הדרך מצד סוכנים בעלי ניסיון רב בהתנהלות אל מול חברת הביטוח, ויצירת הזדמנויות חדשות בעבור קהל המבוטחים.

לסיכום,

הקדמה כבר כאן. על כן, במקום לחשוב כי עלויות הביטוח הגבוהות הן חלק בלתי נפרד משגרת החיים ומיוקר המחייה, זה הזמן לבצע שינוי ולחשוב לטווח הקצר והרחוק. במקום להוציא מאות ולעיתים אלפי שקלים מיותרים, עכשיו זה הזמן לבצע השוואת ביטוח – לבטל את הפוליסות הכפולות ולהתאים את תיק הביטוח הן מבחינת תנאי הפוליסה והן מבחינת התשלומים השוטפים.

מוכנים לעבור לשלב הבא של עולם הביטוח? זה הזמן להשאיר פרטים לטובת תיאום פגישה בהקדם האפשרי, לטובת יצירת חיסכון כספי משמעותי בעלויות הביטוח:

לבדיקה והשוואה של התיק הביטוחי בין חברות הביטוח המובילות השאירו פרטים ונציג מקצועי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל המלצה או חוות דעת בכל הנוגע לכדאיות מוצר או חברה ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי מכל סוג שהוא בתחום כזה או אחר

דילוג לתוכן