למה צריך ביטוח בריאות פרטי? - Keynes - קיינס פורטל הביטוחים המוביל | המפתח שלך לעולם הביטוח

למה צריך ביטוח בריאות פרטי?

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי: כך תוכלו לדאוג לבריאות שלכם ושל בריאות המשפחה

הדאגה לבריאות של בני המשפחה היא חלק בלתי נפרד מחייהם של מיליוני אזרחי ישראל. רוב האזרחים מבצעים רכישה של שב"ן (שירותי בריאות נוספים) דרך קופות החולים, לטובת קבלת שירותי בריאות מקיפים בתוך המסגרת הממשלתית. קבלת השירות כרוך בתשלום חודשי נוסף, אשר לרוב בדובר בסכומים נמוכים המשפיעים מאוד על היכולת שלכם כמטופלים לקבל שליטה. מדוע. ובכן, כאשר אתם ניצבים מול משבר בריאותי שאינו שגרתי כמו למשל הפנייה לניתוח, השתלה או טיפול רפואי מיוחד המצריך התייעצות עם רופא מומחה או קבלת חוות דעת נוספת, המענה אותו תוכלו לקבל מצד הביטוח הממלכתי עשוי להיתקל בקשיים לא פשוטים: המתנה ארוכה, ניתוח ללא אפשרות לבחירה של זהות המנתח כמו גם רכישה של תרופות שאינן נמצאות בסל הבריאות בעלות של עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים מאחר והן אינן כלולות בסל הבריאות הממשלתי. כידוע, סל הבריאות הממשלתי נחשב למצומצם למדי ועל כן הציבור בישראל לא פעם נאלץ להוציא מכיסו סכומי עתק לטובת כיסוי הוצאות רפואיות. עם זאת, במסגרת רכישה של פוליסת בריאות פרטית ניתן לקבל כיסוי רחב ומקיף לאירועים רפואיים כמו למשל ניתוחים, השתלה או טיפול מיוחד אחר. למבוטחים המחזיקים בביטוח בריאות פרטי יש אפשרות לקבל כיסוי חלקי או מלא בעבור אותם טיפולים, ובהתאם לכך ליצור מעטפת ביטוח מלאה ע"פ תנאי הפוליסה גם בעבורכם וגם בעבור בני המשפחה, מתוך הבנה כי דאגה לבריאות מהווה חלק בלתי נפרד מבנייה של תיק ביטוח משלים.

מהם היתרונות של ביטוח בריאות פרטי?

ראשית כל, רכישה של פוליסת ביטוח פרטי מהווה הזדמנות להפחית את התלות במערכת הבריאות הציבורית ולקבל שליטה מלאה בתהליך הטיפול הרפואי אותו אתם או בני המשפחה מקבלים, ללא צורך בהתעסקות מיותרת אל מול קופות החולים. זאת ועוד, במידה ונוצר צורך רפואי תוכלו לקבל דרך חברת הביטוח מגוון רחב של שירותים פרטיים המבוססים גם על טכנולוגיות מתקדמות ללא צורך בהתמודדות עם הבירוקרטיה של קופות החולים או התייצבות בוועדות זכאות שעלולות לגזול זמן יקר. פוליסת ביטוח פרטי מאפשר לכם כמבוטחים לקבל החזר הוצאות מלא בעבור פרוצדורות רפואיות שונות, ועל כן הוא נחשב לאחד מהפוליסות הנמכרות ביותר בעבור הציבור הישראלי. עדות לכך ניתן למצוא בזינוק שנרשם בכל הקשור לרכישה של פוליסת בריאות פרטי, לא מעט בשל התחרות בענף הביטוח וכן האפשרות לבצע רכישה של פוליסת ביטוח פרטי בהתאמה אישית לפרופיל הרפואי והגיל.

לסיכום, השאלה "למה צריך ביטוח בריאות פרטי" היא שאלה אותה צריך להפנות אל מול סוכן הביטוח, וזאת בשל היכולת של הסוכן להסביר לעומק את כל היתרונות הגלומים בפוליסה כמו גם ליצור הזדמנות לבצע רכישה של פוליסה בהתאמה אישית, ובהתאם לכך לדאוג לבריאות שלכם ושל בני המשפחה. רוצים לקבל פרטים נוספים? זה הזמן להשאיר פרטים ונציג מטעמנו ישוב בהקדם לטובת בדיקת הפוליסה הקיימת והתאמה של פוליסת ביטוח פרטי לצרכים שלכם, באופן שמשקף קדמה רפואית פורצת דרך אותה תוכלו לקבל בחסות הפוליסה.

לבדיקה והשוואה של התיק הביטוחי בין חברות הביטוח המובילות השאירו פרטים ונציג מקצועי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל המלצה או חוות דעת בכל הנוגע לכדאיות מוצר או חברה ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי מכל סוג שהוא בתחום כזה או אחר

דילוג לתוכן