הולכים על בטוח – רכישת ביטוח חיים - Keynes - קיינס פורטל הביטוחים המוביל | המפתח שלך לעולם הביטוח

הולכים על בטוח – רכישת ביטוח חיים

ביטוח חיים

ביטוח חיים: האם הוא מתאים לכולם?

נתחיל ונאמר כי לא כל מבוטח צריך לבצע רכישה של ביטוח חיים. אם אתם רווקים וצעירים, ביטוח חיים אינו רלוונטי לכם מאחר וביטוח חיים נועד להבטיח כי במידה ויש בני משפחה שלהם אתם אחראיים מבחינה כלכלית, נדרש מכם לדאוג לכך כי הם יקבלו פיצוי במידה ותלכו לעולם הבא. למעשה, דרך רכישה של ביטוח חיים ניתן לספק ביטחון כלכלי למוטבים וזאת בשל העובדה כי במסגרת ההסכם שלכם אל מול חברת הביטוח, הם יקבלו במקרה של מוות קצבה חודשית או סכום חד פעמי. שימו לב כי ניתן לבצע רכישה של פוליסת ביטוח חיים לא רק בעבור מקרה מוות אלא גם במקרים של נכות מוחלטת בשיעור של החל מ 75%. באמצעות עבודה עם סוכן צמוד ניתן לבצע התאמות של הפוליסה, כמו גם לבחון את העלויות מתוך מטרה ליצור תיק ביטוח שלוקח בחשבון מצבי קיצון, בהתאמה אישית.

בחירת מוטבים – דגשים חשובים

מדובר בפוליסה קלאסית שבמסגרתה במידה ומתרחש חלילה מקרה מוות, המוטבים אותם אתם בוחרים מראש במסגרת הפוליסה יקבלו את הכיסוי. חברות הביטוח משלמות את הכסף למוטב, ולכן בחירת המוטב היא בחירה משמעותית וחשובה. כך לדוגמה, אם יש לכם ילדים קטנים ואתם גרושים – נדרש למנות איש אמון שינהל את הכסף בעבור הילדים או לחילופין להשאיר את הכסף אצל חברת הביטוח, עד שהילדים מגיל לגיל 18. שימו לב כי ניתן לשנות את המוטבים בפוליסה בכל זמן, ועל כן יצירת קשר עם סוכן ביטוח מהווה חלק בלתי נפרד מניהול הפוליסה, לטובת סקירה של הביטוחים כולל ביטוח החיים לטובת התאמה אישית של הפוליסה. מדובר בבדיקה שנערכת ללא תשלום ובהתאם לכך מאפשרת לכם כמבוטחים להיות עם אצבע על הדופק לגבי תנאי הפוליסה כמו גם המוטבים שיקבלו את הכסף במסגרת הפוליסה.

ביטוח חיים הוא ביטוח המגן על בני המשפחה והקרובים מפני מצב שבו לא תוכלו לסייע להם מבחינה כלכלית. על מנת שתוכלו להגן על המוטבים שלכם מפני קשיים כלכלים, חשוב כבר עכשיו לבצע השוואה בין חברות הביטוח אותה ניתן לבצע באמצעות הצוות המקצועי שלנו ללא תשלום, לטובת יצירת רשת ביטחון – לכל צרה שלא תתרחש.

לבדיקה והשוואה של התיק הביטוחי בין חברות הביטוח המובילות השאירו פרטים ונציג מקצועי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל המלצה או חוות דעת בכל הנוגע לכדאיות מוצר או חברה ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי מכל סוג שהוא בתחום כזה או אחר

דילוג לתוכן